Cykl spotkań z coachem

CHCESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI JAKĄ DAJE CI AKADEMIA CUDÓW!

Już w dniach 27-29 marca 2015 r. będziecie mogli Państwo spotkać się z coachem Jarosławem Bondza, który posiada certyfikat organizacji ICF (International Coach Federation), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 25 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach.

Osoby zainteresowane zapraszamy na cykl 6 spotkań. PIERWSZE 30 MINUTOWE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE!

Czy wiesz co to jest coaching?

Coaching jest partnerską relacją, podczas której coach wspiera klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Coaching odbywa się w formie regularnych spotkań – sesji, na których klient wybiera, na czym chce się skupić, a coach poprzez słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga klientowi w głębszym zrozumieniu swojej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.

Coach ukierunkowuje klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu i wykorzystaniu możliwości. Coach towarzyszy klientowi w przebyciu drogi z punktu, w którym klient jest, do punktu w którym chce być.

Coaching inspiruje klienta. Sprawia, że klient lepiej wykorzystuje swoje umiejętności i naturalne zdolności, staje się bardziej kreatywny i zwiększa siłę swojej motywacji.
Coaching nie jest doradztwem. Coach nie daje gotowych rozwiązań. Coach ma pytania, klient odpowiedzi.

Zapraszamy!

No tags