Energia czakr


Z pewnością słyszałeś o szczególnych miejscach na ludzkim ciele, w których gromadzą się pokłady niezwykłej energii. Czakry, bo właśnie o nich mowa, zlokalizowane są wzdłuż naszego kręgosłupa, a ich umiejętne wykorzystanie pozwala na zmianę jakości życia na wielu poziomach. Wyobraź sobie, że każda czakra, to kolejny szczyt, który udało Ci się zdobyć podczas Twojej wędrówki. Jeśli natrafisz na korzystną pogodę, z pewnością zachwycą Cię wspaniałe widoki, jeżeli jednak poddasz się swoim ograniczeniom, na niebie pojawią się chmury, a Ty nie zobaczysz nic. Chcąc tego uniknąć, musisz skupić się na rozwoju własnego potencjału i odrzucić wszelkie ograniczenia oraz zweryfikować przekonania.

Uwolnij energię i kontroluj czakry

Czakry umiejscowione są wzdłuż kręgosłupa w miejscach, gdzie znajdziemy gruczoły dokrewne, co ma ścisły związek z tym, że ich znaczenie jest ze sobą powiązane. Należy jednak pamiętać, że mają one charakter metafizyczny – są niezwykle ważnymi punktami na mapie energetycznej ludzkiego ciała, a nie faktycznymi organami. Energia siedmiu czakr ma wpływ na nasze całe życie, dlatego warto zostać częścią społeczności akademii rozwoju osobistego i dowiedzieć się jak ją wykorzystać do jego zmiany.Rozwój duchowy w praktyce

W akademii rozwoju osobistego pomożemy Ci poznać Twój potencjał i zrozumieć co powinieneś zmienić, aby cieszyć się pełnią życia. Wykorzystanie energii czakr da Ci niespotykaną siłę, dzięki której trapiące Cię problemy przekujesz w wyzwania, a z dotychczasowych niepowodzeń wyciągniesz bezcenną naukę.

Jeżeli zależy Ci na zachowaniu bądź przywróceniu równowagi wewnętrznej, używając do tego celu energii czakr, powinieneś dołączyć do społeczności Akademii Cudów, a także zwrócić uwagę na organizowane przez nas sesje przełomowe i podróże mocy, które również pomogą Ci w zmianie jakości Twojego życia.