Potęga podświadomości


Ile razy stojąc przed nowym wyzwaniem, mówisz sobie, że to na pewno się uda? Jak często bierzesz swój los we własne ręce, kształtując go samodzielnie? Kluczem do sukcesu w tworzeniu otaczającej nas rzeczywistości jest uświadomienie sobie potęgi podświadomości. Uwierz, że Twoje myśli mają znaczenie – to właśnie dzięki nim możesz naprawdę zmienić swoje życie.

Odkryj swoją moc sprawczą i odzyskaj harmonię w życiu

W głębi duszy sam jesteś swoim uzdrowicielem, cudotwórcą czy przewodnikiem. Jak zrobić pierwszy krok? Pomożemy Ci w naszej akademii harmonijnego rozwoju. Ważne, abyś uświadomił sobie, że jesteś częścią wszechświata. Wyższa siła stanowi źródło życia i zmiany, należy ją zaakceptować, aby je wprowadzić. Czy wiesz, kto dzierży władzę nad Tobą? To wiedza szczególnie istotna dla rozwoju osobistego i duchowego, a także wprowadzenia harmonii w życiu. To Ty bowiem jesteś odpowiedzialny za to, jak ono wygląda. Zgodnie z prawem przyciągania sam jesteś w stanie wykreować otaczającą rzeczywistość, przyciągnąć pozytywne doświadczenia, a nawet wpłynąć na własne zdrowie.

Przywołaj pozytywne doświadczenia i wprowadź zmianę nastawienia do swojego życia

Prawo przyciągania opiera się o afirmacje, czyli przywołanie pozytywnych lub negatywnych wyrażeń. Afirmacją jest każda wypowiedź czy myśl. Od Ciebie zależy, jaki wymiar przybierze. Wszechświat sprowadza do człowieka dokładnie to, czego on sobie życzy lub czego jego duch potrzebuje do rozwoju. Wyobraź sobie, że nie otrzymałeś pracy swoich marzeń. Możesz podejść do tego na dwa sposoby. Jeśli uznasz to za porażkę, wpłynie to na Twoją samoocenę, zaczniesz myśleć, że nie radzisz sobie w życiu. Gdy odrzucenie aplikacji potraktujesz jako początek nowej drogi pełnej wyzwań, wpłynie to na Twoją równowagę wewnętrzną i pomoże w wyciągnięciu nauki z tej trudnej lekcji. To właśnie od Ciebie zależy, jak wykorzystasz możliwości, które daje Ci wszechświat. Warunkiem rozwoju jest jednak wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje czyny i myśli.Jak możemy Ci pomóc w naszej akademii harmonijnego rozwoju?

Akademia Cudów oferuje wsparcie w ramach Sesji Przełomowej. Pomożemy Ci w odkryciu czynników blokujących uwolnienie pełnej potęgi podświadomości. Ponadto dzięki temu dołączysz do grupy stale poszukującej kolejnych możliwości rozwoju własnego potencjału.