Sesja przełomowa


Sesja przełomowa to spotkanie, które może odmienić Twoje życie

Być może zauważasz, że większość ludzi chętnie mówi o zmianach, ale nie wprowadza ich w życie. A przecież gdy się głębiej zastanowisz, zmiana nastawienia do życia jest prosta.

Jeżeli uwiera Cię but, zanosisz go do szewca lub podejmujesz decyzję, że kupisz nową parę.

Dlaczego nie zastosujesz tej samej dewizy do swojego życia?

Butów możesz mieć wiele, a życie na chwilę obecną masz tylko jedno.

Z pewnością wiesz już, że przychodzimy na świat jako czysta tablica. Pozostają na niej trwałe ślady, które zostawiasz Ty sam, ale również inni bliscy ludzie, a nawet różne okoliczności życiowe, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ten ślad powinien nam służyć jako lekcja, lecz często zaczyna Cię ograniczać.

Ślady mogą być różne. Zarówno na ciele, duszy, jak i umyśle. Pamiętaj jednak, że można inaczej spojrzeć na tablicę. Można pozbyć się blokad, bólu, czy cierpienia i spojrzeć na nie w innym świetle, osiągając tym samym harmonię w życiu.

Możesz zacząć czerpać z przeszłości siłę i moc

Twoja decyzja w tej chwili wpłynie na Twoje dalsze życie. Gdy to rozważysz, zrozumiesz, że jeśli pozostaniesz w tej samej sytuacji co dotychczas, możesz osiągnąć tylko te same efekty – czyli nic się w Twoim życiu nie zmieni, nie zyskasz szansy na rozwój osobisty czy duchowy.

Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie, że masz jeszcze miesiąc życia

Jakich ludzi, rzeczy i spraw pozbędziesz się natychmiast? Które z nich w jednej chwili staną się mało ważne? Czy będziesz chciał zmienić coś od razu, czy wolisz czekać?

Sesja przełomowa to spotkanie, które trwa około 4 godzin. Jeśli jednak będzie potrzebne więcej czasu, również go dostaniesz.

Sesja odbywa się wyłącznie stacjonarnie. Możliwe jest przeprowadzenie jej w akademii rozwoju holistycznego w Mysiadle pod Warszawą lub u Ciebie.

W czasie sesji wspólnie z prowadzącą:

  1. Przyjrzysz się tym elementom Twojego życia, które Ci nie służą. (ok. 45 min.)

  2. Odpowiesz na pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, jakie przekonania Ci służą, a jakie nie. ( ok. 1 godz. 15 min.)

  3. Zmienisz przekonania powstrzymujące Cię przed szczęśliwym i spełnionym życiem lub które nie są Twoje, a następnie utrwalisz nowe, które pozwolą Ci żyć w harmonii i spełnieniu, a także osiągnąć równowagę wewnętrzną. (ok. 2 godz.)

W czasie sesji korzystamy z narzędzi rozwoju osobistego i duchowego ułatwiających zastosowanie zasad w praktyce. Pozwalamy, by płynęło to, co ma płynąć.

Działamy na poziomie świadomym, podświadomym i nieświadomym bez konieczności uzewnętrzniania myśli. Często prowadzący lub uczestnik sesji dotykają problemów, których nie trzeba nazywać. Klasyfikowanie trudności powoduje, że nasz mózg natychmiast wprowadza blokady i próbuje ograniczyć zmiany.

Prowadzenie: Anna StelmasiakSesja przełomowa pomogła już wielu ludziom dokonać zmiany podejścia do życia

“Kiedy zapisałam się na sesję, czułam, że coś mnie wzywa. Na niej samej pojawiła się niesamowita energia i takie ‘wołanie mojej własnej duszy’. Stosowane na sesji metody rozwoju duchowego, podobnie jak zdobywana wiedza, są bardzo oryginalne i zaskakujące. Cała sesja mnie zaskoczyła, bo ostatecznie okazało się, że dostałam dużo więcej, niż myślałam. Po sesji zaczęły się dziać magiczne rzeczy. Dziękuję!”

Anna, 2017

Jeśli i Ty poczujesz, że jesteś gotów na sesję – skontaktuj się z akademią harmonijnego rozwoju.

Aby powrócić do Siebie i przywrócić na tablicy oryginalne zapisy, z jakimi Twoja dusza przyszła na ten świat, skorzystaj z Reconnective Healing (uzdrawiania rekonektywnego), o którym możesz przeczytać tutaj.