Warsztat: „Noworoczne Przebudzenie”, 4-6 stycznia 2020/”New Year Awakening” Workshop 4-6 January 2020

Nadchodzi Nowy Rok.

Byłoby idealnie gdybyś na bieżąco realizował/a swoje plany i postanowienia. Z doświadczenia jednak wiemy, że Życie to nieustanna zmiana, wymagająca systematycznego ustalania celów i ich realizacji. Z drugiej strony gdy nadmiernie ‚ciśniesz’ to odbierasz Wszechświatowi szansę na to by Cię wspierał. Kiedy zaufasz, pozwalasz Sobie, zauważasz, że Zycie zaczyna cudownie płynąć…jak więc dotrę do prawdziwego sensu? Jak odkryję prawdziwy cel Mojej Duszy?

Być może podświadomie czujesz,że chcesz coś zmienić a w ferworze codziennego życia nie masz czasu na ZATRZYMANIE…?
Może nadal poszukujesz swojego miejsca w świecie i chciałabyś/chciałbyś żyć w zgodzie z celem Twojej Duszy? I chcesz wreszcie wyznaczyć konkretne, mierzalne cele na 2020 rok? A może chcesz przestać ‚cisnąć’ i pragniesz pozwolić sobie na akceptację własnego Życia i przepływ?

Jeśli właśnie UZNAJESZ,że warto POWIEDZIEĆ STOP i PRZEZNACZYĆ 3 DNI TYLKO DLA SIEBIE-czytaj dalej i zarejestruj się na ten warsztat, który zmieni Twoje Życie na DOBRE 🙂

W trakcie warsztatu:

1. pozbędziesz się wielu starych, niesłużących Ci wzorców i przekonań, które powstrzymują Cię przed pójściem do przodu

2. dotrzesz do i pobędziesz w przestrzeni Serca i Duszy, doświadczysz Prawdziwej Akceptacji, Wdzięczności i Miłości, i na tyle na ile będziesz gotów/gotowa odkryjesz swoje prawdziwe cele na tej Ziemi

3. Wyznaczysz konkretne, precyzyjne priorytety na 2020 oraz otrzymasz narzędzia do ich realizacji.

W czasie warsztatu pracujemy ze specjalnymi magicznymi misami-Stellami.
…………….
CO TO JEST STELLA?

Stella jest unikalnym indywidualnym siedziskiem wykonanym z drewna. Ma formę misy. Jest przedmiotem w pełni spersonalizowanym, prawdziwym miejscem na ziemi stworzonym przez nas i dla nas. Stella nie jest produktem, to przedmiot wizualizujący proces tworzenia naszego miejsca na ziemi.

Można w niej wygodnie usiąść, ponieważ jej wyprofilowanie uwzględnia nasza budowę ciała. Ze względu na jej kształt, znakomicie nas „usadza” wyprostowując kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni nóg i ramion, wypycha klatkę piersiową do przodu, odciąża kolana.W Stelli wygodnie siedzimy tak jak podczas medytacji, mając skrzyżowane nogi, opierając stopy na podłodze. Stella podnosi nasze ciało delikatnie do góry, otula naszą miednicę dając poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Można w niej siedzieć i medytować,ćwiczyć jogę, wykonywać ćwiczenia mięśni dna miednicy, dotykać jej powierzchni, położyć …jabłka 🙂
Idea Stelli to przeniesienie doświadczeń wynikających z praktyki medytacyjnej połączonych z pracą nad osobistym rozwojem, praca z drewnem.Tworząc z surowego drewna miejsce do siedzenia, wykonujemy fizyczną pracę ale również pozwalamy sobie na głęboki kontakt z ciałem, duchem, świadomością. Robimy coś dla siebie tworząc prawdziwe miejsce na ziemi, które daje nam oparcie, wygodę, przestrzeń do poznania się w spokoju, medytacji, ruchu.

Misy są wykonane ręcznie z masywnych kręgów drewnianych. Każdy z gatunków drewna ma inne właściwości a przede wszystkim zgodnie z tradycją kojarzony jest z konkretną energią.
……………
Możesz w trakcie warsztatu wykonać własną Stellę. Zachęcamy Cię do tego, bo będzie to symbol Przemiany, który pozostanie z Tobą na zawsze. Twój umysł potrzebuje takiego unaocznienia zmian.
Stella, nie jest zwyczajnym produktem. To spersonalizowane siedzisko, które jest wygodne tylko dla Ciebie.
……………
Warsztat i to co się na nim zadzieje jest dla Ciebie przygotowaniem do stworzenia Nowego Ja, na 2020 rok.
Jest połączeniem pracy z zakresu rozwoju osobistego, duchowego, pracy z ciałem oraz umysłem. Pozwala to na całkowite zintegrowanie ZMIANY w człowieku.
Walorem warsztatów jest również pozwolenie sobie na wykonanie w stanie relaksu pracy, której efekty będą widoczne także fizyczne.
……………
PROWADZĄCY:

Anna Marta Stelmasiak- były dyrektor zarządzający i marketingowiec. Opuściła szeregi świata korpo w poszukiwaniu Samej Siebie. Facylitatorka zmiany, Master NLP, motywatorka, joginka śmiechu, Reconnective Healer.Twórca Nauczania Intuicyjnego, od prawie 20 lat zgłębia tajniki rozwoju osobistego i duchowego, wszystko co wykorzystuje podczas pracy sprawdziła najpierw na Sobie. Brała udział w licznych warsztatach między innymi ustawieniach z Bertem Hellingerem, ‚Shaman’s Door’ z Yaccov’em Darling Khan, Caroline Carrey, Sage Emery, mary i Alan Earle. Wieloletnie doświadczenie życiowe i wiedzę wykorzystuje skutecznie od lat by wspierać ludzi w pozytywnej zmianie. Kocha podróże.. jest mamą. Prowadzi warsztaty i wykonuje Sesje Przełomowe, transformujące prace, które w ciągu kilku godzin potrafią całkowicie odmienić życie. Jest pomostem łączącym pędzący świat Umysłu ze Światem Serca.

Dariusz Zboina- jest artystą, który jak mówi lubi swoje życie. Wykonywał kilka różnych zawodów, zawsze pracując z ludźmi. Z wykształcenia i serca jest pedagogiem. Chętnie pracuje z ludźmi prowadząc warsztaty stolarstwa artystycznego. Od czasu gdy w jego życie wkroczyły magiczne stelle, których jest twórcą, przy ich pomocy wspiera ludzi w transformującej pracy własnej.
Kroczy Ścieżką Serca. Otwiera ludzi na zmiany na dobre.

……………..
INWESTYCJA W WARSZTAT:

Early Bird: 690 zł do 17 grudnia 2019
Po 17 grudnia: 750 zł
Stella-na własność, cena preferencyjna dla uczestników warsztatu: 350 zł.
Uczestnicy otrzymują przygotowaną pod względem obróbki drewna misę, którą modelują i wykańczają ‚pod okiem’ prowadzących zgodnie z własnymi potrzebami przygotowując nie tylko specjalne siedzisko dla Siebie, lecz przede wszystkim symbol własnej, transformacji.

REJESTRACJA NA WARSZTAT: info@akademiacudow.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły administracyjne:
Hotel: Pałac Nieznanice.
Nocleg, w pokoju 2 osobowym z pełnym wyżywieniem- 190 zł/dzień.
W przypadku dostępności możliwy pokój 1-osobowy za dopłatą.
W przypadku przyjazdu w sobotę do ceny za 2 dniowy nocleg obowiązuje dopłata za wyżywienie.

Można przyjechać 3go lub 4go RANO ( 3 lub 2 noclegi).
ZACHĘCAMY JEDNAK DO PRZYJAZDU 3GO WIECZOREM. MAGIA PAŁACU BĘDZIE DZIAŁAĆ NA KORZYŚĆ WARSZTATU, POZWOLI CI WYPOCZĄĆ 🙂

ZE WZGLĘDU NA SPECYFIKĘ WARSZTATU NIEZBĘDNY JEST UDZIAŁ W CAŁYM, 3 DNIOWYM PROCESIE.

……………..

No tags