Dzień masażu w akademii cudów!

Już 23 maja ( najbliższa sobota) zapraszamy na dzień masażu podczas którego będzie można skorzystać z -50% upustu na zabiegi.

PODCZAS WYKŁADU, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O 15 BĘDZIE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPECYFICE I DZIAŁANIU KAŻDEGO Z MASAŻY.

TERAPIA MANUALNA (manualna, terapia rehabilitacyjna) to zabieg, który oddziałuje na ciało poprzez manualną pracę. Poprzedzony jest dokładnym wywiadem i badaniem w celu oceny stanu pacjenta. Wykorzystywane są tu różne metody i techniki terapeutyczne, a także stosowane różne ćwiczenia i wskazówki dotyczące dnia codziennego. Terapia ta: rozluźnia napięcie mięśniowe, likwiduje ból, przywraca prawidłową mechanikę i zakresy ciała, odblokowuje stawy, przyśpiesza proces gojenia, likwiduje stany zapalne.

PeLoHa – to delikatny jednak silnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała oraz uwolnienie go od wszelkich bólów i dolegliwości. Metoda Masażu Peloha rozwijana była przez okres 25 lat i zawiera elementy masażu Klasycznego, Polinezyjskiego, technikę Bowena, Refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki. Rezultatem masaży Peloha jest uczucie lekkości oraz dobre samopoczucie, uczucie doenergetyzowania, chroniczne dolegliwości i bóle znikają.

The Reconnection – to unikalny masaż wprowadzający głębokie zmiany na poziomie fizycznym i duchowym. Wielokrotnie są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji.Podczas masażu ma miejsce pobudzenie energii na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego człowieka.

Lomi Lomi – to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W wolnym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota, również otwieranie się na miłość Powtórzenie słowa Lomi wzmacnia jego znaczenie, podkreśla jego wyjątkowość. Lomi Lomi jest więc masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia, błogości, miłości. Masaż Hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Po prezentacji będzie można spróbować masażu z -50% zniżką.
Oferta dotyczy osób korzystających u prowadzących z masażu po raz pierwszy.

Terapia manualna – 32 zł (30 min.)
PeLoHa – 32 zł (30 min.)
The reconnection – 50 zł (30 min)
Lomi Lomi – 63 zł (60 min)

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona NA MASAŻ OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Aby zapisać się na zabieg prosimy o przysłanie e-mail na adres: marketing@akademiacudow.pl

Serdecznie zapraszamy!

No tags