Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.

Zapraszamy na warsztat przyszłych rodziców, towarzyszy porodu .. tych, którzy chcą tworzyć przestrzeń i zaprosić Nowe do swojego życia, a także KAŻDEGO KTO CHCE STWORZYĆ NOWĄ WIZJĘ SWOICH NARODZIN.
Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą zneutralizować swoją traumę narodzeniową i stworzyć Nową Wizję Narodzin w Miłości , w połączeniu ze swoim ciałem, by móc żyć w Pełni swego potencjału.

„Gdzieś we wnętrzu każdego człowieka znajduje się najistotniejszy wątek, matryca bohaterskiego życia, embrion boga lub bogini, które tęskni za tym, aby się narodzić. Ukazuje on, kim w zamyśle wszechświata mieliśmy być, jest tożsamością, którą odrzucamy, ponieważ większość z nas nie umie dostrzec nieograniczonego pola potencjału, które stoi dla nas otworem.”
Dr Deepak Chopra

Na warsztacie dowiesz się :

  • o potencjale Pola Narodzin
  • jak przygotować się w sposób holistyczny do narodzin
  • poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny
  • nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
  • doświadczysz ponownych narodzin i tworzenia Nowej Wizji Narodzin metodą rekodingu odcisku limbicznego Eleny Tonetti Vladimirovej,
  • doświadczysz uzdrawiającej mocy dźwięku podczas kąpieli w dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych

Metoda rekodingu odcisku limbicznego warsztaty i sesje indywidualne koncentruje się na świadomej kreacji Nowego Życia w Miłości, rekodowaniu zapisów w naszym układzie limbicznym (emocjonalnej części mózgu, która nie podlega racjonalnej funkcji myślenia -korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości.W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej mocy.

MOŻESŻ URODZIĆ SIĘ NA NOWO w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania Miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą ,ze sobą,ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także NA NOWO ZAPROJEKTOWAĆ SWOJE ŻYCIE.

JEŚLI JESTEŚ GOTÓW/A NA ZMIANĘ, ZAPRASZAMY…
Spotkajmy się , by doświadczyć transformującej mocy Pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

https://www.youtube.com/watch?v=_3FX2XpWTX4 o odcisku limbicznym.

Prowadzenie
Kamila Domin -” Szamanka Narodzin”, doula, szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu, lotosowo.Uczennica Eleny Tonetti- Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych arodzin.Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i
uzdrawia dźwiękiem. Aktywnie wspiera Narodziny Nowej Ziemi, organizując warsztaty, spotkania grupowe, Kręgi Kobiet, sesje indywidualne, rytuały, koncerty i projekty mające na celu przywrócenie Świętej Kobiecości i równowagi na Ziemi.

www.przebudzeniebogini.blogpsot.com

www.pelnia-duchowaszkolanarodzin.pl

Inwestycja: 250 zl ( udział indywidualny), 400 zl ( pary).
Zapisy: info@akademiacudow.pl, tel. 666-195-963
Miejsce na warsztacie gwarantuje przedpłata do 23-03-2016 w wysokości 50 zl.

No tags