Podróże mocy


Rozwój potencjału osobistego podczas podróży mocy

Organizujemy wyjazdy do pełnych energii miejsc, w których prowadzimy rozmaite warsztaty wspierające rozwój duchowy oraz zdobycie wiedzy niezbędnej do zaprowadzenia harmonii w swoim życiu. Decydując się na jedną z proponowanych podróży mocy stawiasz pierwszy krok na drodze do głębokiego poznania samego siebie.

Zmiana jakości życia i masa pozytywnych doświadczeń

Podróże pozwalają spojrzeć na nasze życie z dystansu. To właśnie przebywając w oddaleniu, potrafimy dostrzec detale, które wcześniej nam umykały. Zrozumienie siebie umożliwia nie tylko rozwój duchowy, ale także zmianę jakości życia i osiągnięcie równowagi wewnętrznej. Wyrusz wraz z nami w podróż pełną pozytywnych wrażeń, by później cieszyć się dobrym życiem.

Podróż mocy – Majowe Przebudzenie w Bośniackich Piramidach

Prezentujemy aktualną ofertę wyjazdu do Bośni w terminie od 28 kwietnia do 5 maja 2018 roku na Majowe Przebudzenie w Bośniackich Piramidach, niezwykłym miejscu mocy. Bośnia to wspaniały kraj, który pod wieloma względami przypomina Polskę, krótko po przemianach systemowych. Nieskażona konsumpcjonizmem, pełna życzliwych ludzi oraz cudownych zabytków przyciąga i hipnotyzuje. Warto również zwrócić uwagę na atmosferę panującą w stolicy Bośni, Sarajewie. To właśnie tu, spotykają się ze sobą trzy wielkie religie – chrześcijaństwo, islam oraz judaizm, a wszystko to odbywa się w duchu przyjaźni i wzajemnego poszanowania. Jeśli dodamy do tego urokliwe uliczki, zapierające dech w piersiach krajobrazy i pyszne jedzenie, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko spakować się i ruszać w drogę.

Najważniejszym celem naszej podróży mocy jest jednak niewielka miejscowość Visoko leżąca nieopodal Sarajewa. To właśnie tu dr Sam Osmanagić w 2005 roku odkrył piramidy o wyglądzie zbliżonym do konstrukcji spotykanych w Meksyku. Jest to wyjątkowe, pełne energii miejsce, do którego przyjeżdżają ludzie z całego świata, chcący zadbać o swoje zdrowie, jak też rozwój duchowy. Teraz również i Ty możesz to zrobić! Wystarczy, że udasz się tam wraz z pozostałymi członkami naszej akademii rozwoju osobistego, a przekażemy Ci niezbędną wiedzę oraz pomożemy zrozumieć fenomen bośniackich piramid.Rezonans Schumanna i skala Bovisa

W latach 80. XX wieku Winfried Otto Schumann odkrył, że nad powierzchnią ziemi dochodzi do regularnych wyładowań atmosferycznych, które układają się fale o konkretnej długości i mają stałą częstotliwość wynoszącą 7,83 Hz. Jak się okazuje, te wyładowania wpływają na funkcjonowanie naszego mózgu. Podczas proponowanej podróży mocy szczegółowo przedstawimy Ci to zagadnienie, tak abyś nie tylko je zrozumiał, ale także potrafił wykorzystać w procesie rozwoju własnego potencjału. Zapoznamy Cię również ze skalą Bovisa wykorzystywaną do określenia poziomu bioenergetycznego, który dla każdego człowieka ma inną wartość. Głęboko wierzymy, że do udanego rozwoju duchowego niezbędna jest wiedza, dlatego nasi eksperci już teraz przygotowują program warsztatów mających się odbyć w trakcie wyjazdu do Bośni.

Podróż mocy, która odmieni Twoje życie

Do miejscowości Visoko w Bośni przyjeżdża mnóstwo osób zainteresowanych rozwojem osobistym i duchowym. Przewodnicy duchowi z całego świata pomagają im przejść przez ten niezwykły proces w optymalny sposób. Nie ma lepszego miejsca na naładowanie akumulatorów i doświadczenie głębokiej przemiany, będącej pierwszym krokiem na drodze ku szczęściu. Zapraszamy Cię do przeżycia tej przygody razem z nami! Ta niesamowita podróż, pozwoli Ci dotrzeć do tego kim naprawdę jesteś i odkryć czego potrzebuje Twoja dusza, abyś znalazł równowagę wewnętrzną i prawdziwe szczęście.Podczas proponowanej podróży mocy:


Dodatkowo masz szansę zobaczyć urokliwe Sarajewo oraz Medziugorie, spróbować smakołyków bośniackiej kuchni i znów poczuć jak to jest BYĆ RAZEM. Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do nas – napisz na info@akademiacudow.pl, a przedstawimy Ci szczegóły.