Reconnective Healing


Reconnective Healing® – zabieg, który pozwoli Ci zmienić jakość życia

Reconnective Healing® to niezwykły zabieg umożliwiający poszerzenie naszej świadomości oraz przyspieszenie ewolucji duchowej, a co za tym idzie, rozwój pełnego potencjału osobistego. Dzięki temu nie tylko zmienisz jakość swojego życia, ale również odkryjesz całe spektrum doświadczeń, do których wcześniej nie miałeś dostępu. Wszystko to, dzięki dwóm sesjom w naszej akademii rozwoju osobistego.

Rozwój duchowy w praktyce, czyli zabieg Reconnective Healing®

Reconnective Healing® opiera się na dwóch sesjach, których efektem jest zmiana, jakiej dana osoba najbardziej potrzebuje na ten moment w życiu. Bywa, że jest to zmiana podejścia do życia, czy też wzorców zachowania lub uwolnienie od strachu, traumy, agresji i innych negatywnych emocji.

The Reconnection, czyli połączenie to uzdrawiająca wibracja, badana od wielu lat przez naukowców, którzy nie mogą pojąć jak możliwe są uzdrowienia od przewlekłych chorób bez użycia leków. Bez wątpienia jest to metoda wykraczająca poza sposoby znane przez bioenergoterapeutów, która nie polega na przekazywaniu energii. Otóż prowadzący sesję jest kanałem dla wibracji, która rozpoznaje, co jest najlepsze dla każdej z osób. Proces uzdrawiania następuje poprzez uaktywnienie centrum sieci energetycznych oraz połączenie danej osoby z materią Wszechświata. Warto otworzyć się na nowe doświadczenia, postawić na własny rozwój duchowy, a także poszerzyć wiedzę w tym zakresie.

Połączenie odbywa się podczas dwóch sesji. Wskazane jest, aby następowały one po sobie w ciągu 72 godzin. Każdy z etapów trwa około 30-40 minut. Zaleca się również, by poprzedzić sesję Połączenia minimum jedną sesją uzdrawiania rekonektywnego, które podnosi wibracje i stanowi doskonałe przygotowanie.Jak wygląda sesja?

Jesteś gotowy na zmianę jakości życia? Pragniesz zadbać o rozwój osobisty, a także duchowy? Zapraszamy na sesję! Podczas sesji pacjent ma zamknięte oczy i leży na stole do masażu. Tej chwili nie towarzyszą żadne zewnętrzne rozpraszające bodźce takie jak dźwięki, czy zapachy. Możliwe, że pojawią się one jednak jako efekt przepływu wibracji. Każda osoba ma indywidualne odczucia: ciepło, zimno, unoszenie, mrowienie, falowanie, odczuwanie nieopisanych zapachów, a także wizję bajecznych kolorów oraz świadomość obecności aniołów, opiekunów, czy też innych świetlistych istot.

Odwiedź akademię harmonijnego rozwoju, a dokładnie wyjaśnimy Ci, jak przebiega ten wyjątkowy proces. Jesteśmy przekonani, że na długo zapamiętasz dzień, w którym zdecydowałeś się skorzystać z zabiegu Reconnective Healing®.