Latest Posts

 1. Tai Chi

  Możliwość komentowania Tai Chi została wyłączona

  SONY DSCTAI CHI to system opracowanych w XI wieku w Chinach harmonijnych, powolnych ruchów pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Regularna praktyka uczyni Cię pogodniejszym, spokojniejszym, silniejszym i młodszym. Tai Chi uczymy się przez praktykę. Regularne ćwiczenie może przynieść szeroki zakres korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Płynne ruchy Tai Chi służą także jako medytacja w ruchu, co redukuje stres i daje podstawy do doskonalenia ciała i umysłu. Regularne ćwiczenie Tai Chi utrzymuje w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Styl ten jest łatwy i dostępny dla osób o różnej sprawności i wieku. Na zajęciach poznamy i nauczymy się w skróconej formie podstawowych ruchów.

  WARSZTAT ZAINAUGURUJE SPOTKANIA CYKLICZNE TAI CHI W AKADEMII CUDÓW.

  Warsztat Tai chi odbędzie się 12 grudnia w godzinach: 16.30-19.30
  Inwestycja: 135 zł.
  W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłacenie zaliczki 50 zł w Akademii Cudów lub przelewem na konto.

 2. Sage Emery

  Możliwość komentowania Sage Emery została wyłączona

  Sage Emery jest uzdrowicielką i licencjonowaną terapeutką par i rodzin. Od trzydziestu lat jest na duchowej ścieżce, a od piętnastu podróżuje po świecie, prowadząc warsztaty i szkolenia, między innymi z terapii rodzinnej oraz pracy z procesem. Uczy głębokich i skutecznych metod pracy energetycznej, oczyszczania dziedzicznych wzorców, pracy z polem rodzinnym, z relacjami, z obciążeniami z przeszłych wcieleń, udziela inicjacji i prowadzi ceremonie boginiczne dla kobiet. W swojej pracy łączy szamanizm, duchowość i tantrę z teorią systemową. Jej pasją jest praca z energią Boskiej Matki i Wniebowstąpionymi Mistrzami. Jest zaangażowana w transformację świadomości na naszej planecie.

  Wywiad

 3. Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

  Możliwość komentowania Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin została wyłączona

  Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

  (więcej…)

 4. Dzień masażu w akademii cudów!

  Możliwość komentowania Dzień masażu w akademii cudów! została wyłączona

  Już 23 maja ( najbliższa sobota) zapraszamy na dzień masażu podczas którego będzie można skorzystać z -50% upustu na zabiegi.

  PODCZAS WYKŁADU, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O 15 BĘDZIE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPECYFICE I DZIAŁANIU KAŻDEGO Z MASAŻY.

  (więcej…)

 5. Rozmowy z Drzewami – powrót do Przestrzeni Miłości i Mocy

  Możliwość komentowania Rozmowy z Drzewami – powrót do Przestrzeni Miłości i Mocy została wyłączona

  OSTATNI TERMIN WARSZTATU W TYM ROKU, ZANIM DRZEWA USNĄ …

  Czy znasz to uczucie, że przechodzisz obok drzewa i masz ochotę się do niego przytulić?
  A może pojawiały się u Ciebie myśli, że drzewa do Ciebie mówią? Albo masz zupełnie inne doświadczenia z drzewami i są Ci bliskie w inny sposób?

  (więcej…)

 6. Alchemia Dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongów

  Możliwość komentowania Alchemia Dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongów została wyłączona

  Zapraszamy na alchemiczną podróż przy dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych oraz śpiewu intuicyjnego. Niech fala dźwięku obmyje Cię , oczyści z tego, co stare i poniesie Cię w nieznane wymiary Twojego bytu…

  (więcej…)

 7. Narodziny do Życia w Rozkwicie- warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

  Możliwość komentowania Narodziny do Życia w Rozkwicie- warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin została wyłączona

  Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

  (więcej…)

 8. Choroba: wróg czy przyjaciel? Warsztat i medytacja dla zdrowia

  Możliwość komentowania Choroba: wróg czy przyjaciel? Warsztat i medytacja dla zdrowia została wyłączona

  Choroba: wróg czy przyjaciel? –mini warsztat zakończony medytacją dla zdrowia

  Kiedy dowiadujesz się, że jesteś chora/y nagle świat zatrzymuje się i wszystko co było ważne nagle przestaje mieć znaczenie, tak jakby przestało istnieć.Czy to początek końca? Czy NOWY POCZĄTEK? Czy choroba to nasz wróg czy przyjaciel, który stara się nam coś powiedzieć?Jak zmienić chorobę w coś co pozwowli nam żyć długo i szczęśliwie? Jak żyć by zapobiec chorobie? Dowiesz się na miniwarsztacie w sobotę,12 marca 2016, w godz. 10.00-12.00

  (więcej…)

 9. Cykl spotkań z coachem

  Możliwość komentowania Cykl spotkań z coachem została wyłączona

  CHCESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI JAKĄ DAJE CI AKADEMIA CUDÓW!

  Już w dniach 27-29 marca 2015 r. będziecie mogli Państwo spotkać się z coachem Jarosławem Bondza, który posiada certyfikat organizacji ICF (International Coach Federation), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 25 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach.

  (więcej…)

 10. Stwórz swoją Mapę Marzeń w Akademii Cudów

  Możliwość komentowania Stwórz swoją Mapę Marzeń w Akademii Cudów została wyłączona

  Co to jest Mapa Marzeń?

  To odzwierciedlenie Twoich najskrytszych potrzeb przy pomocy obrazów i symboli. Wizualizujesz swoje marzenia w formie intuicyjnego rysunku i kolażu. Gotową Mapę Marzeń wieszasz tak, by ja często widzieć. Jest ona wizualną afirmacją Twoich potrzeb i po prostu …działa! Poczuj Moc Swoją i Kobiet w Równonoc Wiosenną!

  (więcej…)