WydarzeniaRozmowy z Drzewami – powrót do Przestrzeni Miłości i Mocy

OSTATNI TERMIN WARSZTATU W TYM ROKU, ZANIM DRZEWA USNĄ …

Czy znasz to uczucie, że przechodzisz obok drzewa i masz ochotę się do niego przytulić?
A może pojawiały się u Ciebie myśli, że drzewa do Ciebie mówią? Albo masz zupełnie inne doświadczenia z drzewami i są Ci bliskie w inny sposób?

Więcej …


Alchemia Dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongów

Zapraszamy na alchemiczną podróż przy dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych oraz śpiewu intuicyjnego. Niech fala dźwięku obmyje Cię , oczyści z tego, co stare i poniesie Cię w nieznane wymiary Twojego bytu…

Więcej …


Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.

Więcej …


Choroba: wróg czy przyjaciel? Warsztat i medytacja dla zdrowia

Choroba: wróg czy przyjaciel? –mini warsztat zakończony medytacją dla zdrowia

Kiedy dowiadujesz się, że jesteś chora/y nagle świat zatrzymuje się i wszystko co było ważne nagle przestaje mieć znaczenie, tak jakby przestało istnieć.Czy to początek końca? Czy NOWY POCZĄTEK? Czy choroba to nasz wróg czy przyjaciel, który stara się nam coś powiedzieć?Jak zmienić chorobę w coś co pozwowli nam żyć długo i szczęśliwie? Jak żyć by zapobiec chorobie? Dowiesz się na miniwarsztacie w sobotę,12 marca 2016, w godz. 10.00-12.00

Więcej …


Cykl spotkań dla kobiet „Bądź silna”

  1. Obudzisz swoją wewnętrzną siłę
  2. Zdobędziesz umiejętności skutecznego radzenia sobie w sytuacji realnego zagrożenia
  3. Poprawisz swoją kondycję i sylwetkę

Więcej …


Tai Chi

SONY DSCTAI CHI to system opracowanych w XI wieku w Chinach harmonijnych, powolnych ruchów pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Regularna praktyka uczyni Cię pogodniejszym, spokojniejszym, silniejszym i młodszym. Tai Chi uczymy się przez praktykę. Regularne ćwiczenie może przynieść szeroki zakres korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Płynne ruchy Tai Chi służą także jako medytacja w ruchu, co redukuje stres i daje podstawy do doskonalenia ciała i umysłu. Regularne ćwiczenie Tai Chi utrzymuje w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej.

Więcej …


Joga śmiechu

Więcej …


Dzień masażu w Akademii Cudów

Już 23 maja ( najbliższa sobota) zapraszamy na dzień masażu podczas którego będzie można skorzystać z -50% upustu na zabiegi.

PODCZAS WYKŁADU, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O 15 BĘDZIE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPECYFICE I DZIAŁANIU KAŻDEGO Z MASAŻY.

Więcej …


Cykl spotkań z Coachem

CHCESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI JAKĄ DAJE CI AKADEMIA CUDÓW!

Już w dniach 27-29 marca 2015 r. będziecie mogli Państwo spotkać się z coachem Jarosławem Bondza, który posiada certyfikat organizacji ICF (International Coach Federation), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 25 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach.

Więcej …


Stwórz swoją Mapę Marzeń w Akademii Cudów

Co to jest Mapa Marzeń?

To odzwierciedlenie Twoich najskrytszych potrzeb przy pomocy obrazów i symboli. Wizualizujesz swoje marzenia w formie intuicyjnego rysunku i kolażu. Gotową Mapę Marzeń wieszasz tak, by ja często widzieć. Jest ona wizualną afirmacją Twoich potrzeb i po prostu …działa! Poczuj Moc Swoją i Kobiet w Równonoc Wiosenną!

Więcej …


Wieczór z numerologią w Akademii Cudów-z Jarkiem Bondza

Poznaj numerologię, zobacz jaki wpływ na Twoje życie mają liczby. Spotkaj się osobiście z Jarkiem Bondza i przekonaj się sam/a! https://www.youtube.com/watch?v=ZGq_9WromI4 Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj miejsce na:info@akademiacudow.pl Konsultacje indywidualne oraz zmiana numerologiczna w dniach 18-22 lutego. Zapisy I informacja: info@akademiacudow.pl www.akademiacudow.pl

Więcej …


Warsztat Rytuałów Tybetańskich

Czy chcesz się dowiedzieć, ile masz w sobie energii? Może chciałabyś/chciałabyś czuć się dużo zdrowsza/y i wyglądać o wiele młodziej? Skorzystaj z warsztatów, by poznać pięć prostych, skutecznych ćwiczeń, które odmienią Twoje życie. Będziesz zdumiona/y. Warsztat pozwala na poznanie Pięciu Rytuałów Tybetańskich (Tybetańskich Ćwiczeń Odmładzających) – ich historii, prawidłowej techniki wykonania oraz ich wpływu na zdrowie – a także na poznanie podstawowych technik medytacyjnych i ćwiczeń oddechowych. Skierowany jest do wszystkich osób, które są zainteresowane własnym rozwojem, chcą poczuć się lepiej czy bardziej młodo i pragną samemu mieć większy wpływ na własne życie.

Więcej …


Sage Emery

Sage Emery jest uzdrowicielką i licencjonowaną terapeutką par i rodzin. Od trzydziestu lat jest na duchowej ścieżce, a od piętnastu podróżuje po świecie, prowadząc warsztaty i szkolenia, między innymi z terapii rodzinnej oraz pracy z procesem. Uczy głębokich i skutecznych metod pracy energetycznej, oczyszczania dziedzicznych wzorców, pracy z polem rodzinnym, z relacjami, z obciążeniami z przeszłych wcieleń, udziela inicjacji i prowadzi ceremonie boginiczne dla kobiet. W swojej pracy łączy szamanizm, duchowość i tantrę z teorią systemową. Jej pasją jest praca z energią Boskiej Matki i Wniebowstąpionymi Mistrzami. Jest zaangażowana w transformację świadomości na naszej planecie.

Wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=0MeNYvawbpQ

Więcej …


Otwarcie Akademii Cudów

W specjalnym dniu, 6 grudnia, gdy wszyscy (albo ci, którzy w to wierzą, jak powiedział nasz specjalny gość) doznają cudów od Świętego Mikołaja, uroczyście otworzyliśmy nasze drzwi dla Ciebie. Było kilka słów od założycielki na dobry początek, cudowny zespół przedstawił swoje cudne projekty, a gość specjalny znany aktor Krzysztof Stelmaszyk, bardzo nas wzruszył swoim osobistym wyznaniem o cudach, były też siostrzane prezenty, które też niektórych poruszyły, winko, smaczne przegryzki, szampan i cudowny tort, a przede wszystkim towarzystwo Was, czyli cudnych ludzi …

Więcej …