Latest Posts

 1. Warsztat: „Noworoczne Przebudzenie”, 4-6 stycznia 2020/”New Year Awakening” Workshop 4-6 January 2020

  Możliwość komentowania Warsztat: „Noworoczne Przebudzenie”, 4-6 stycznia 2020/”New Year Awakening” Workshop 4-6 January 2020 została wyłączona

  Nadchodzi Nowy Rok.

  Byłoby idealnie gdybyś na bieżąco realizował/a swoje plany i postanowienia. Z doświadczenia jednak wiemy, że Życie to nieustanna zmiana, wymagająca systematycznego ustalania celów i ich realizacji. Z drugiej strony gdy nadmiernie ‚ciśniesz’ to odbierasz Wszechświatowi szansę na to by Cię wspierał. Kiedy zaufasz, pozwalasz Sobie, zauważasz, że Zycie zaczyna cudownie płynąć…jak więc dotrę do prawdziwego sensu? Jak odkryję prawdziwy cel Mojej Duszy?

  Być może podświadomie czujesz,że chcesz coś zmienić a w ferworze codziennego życia nie masz czasu na ZATRZYMANIE…?
  Może nadal poszukujesz swojego miejsca w świecie i chciałabyś/chciałbyś żyć w zgodzie z celem Twojej Duszy? I chcesz wreszcie wyznaczyć konkretne, mierzalne cele na 2020 rok? A może chcesz przestać ‚cisnąć’ i pragniesz pozwolić sobie na akceptację własnego Życia i przepływ?

  Jeśli właśnie UZNAJESZ,że warto POWIEDZIEĆ STOP i PRZEZNACZYĆ 3 DNI TYLKO DLA SIEBIE-czytaj dalej i zarejestruj się na ten warsztat, który zmieni Twoje Życie na DOBRE 🙂

  W trakcie warsztatu:

  1. pozbędziesz się wielu starych, niesłużących Ci wzorców i przekonań, które powstrzymują Cię przed pójściem do przodu

  2. dotrzesz do i pobędziesz w przestrzeni Serca i Duszy, doświadczysz Prawdziwej Akceptacji, Wdzięczności i Miłości, i na tyle na ile będziesz gotów/gotowa odkryjesz swoje prawdziwe cele na tej Ziemi

  3. Wyznaczysz konkretne, precyzyjne priorytety na 2020 oraz otrzymasz narzędzia do ich realizacji.

  W czasie warsztatu pracujemy ze specjalnymi magicznymi misami-Stellami.
  …………….
  CO TO JEST STELLA?

  Stella jest unikalnym indywidualnym siedziskiem wykonanym z drewna. Ma formę misy. Jest przedmiotem w pełni spersonalizowanym, prawdziwym miejscem na ziemi stworzonym przez nas i dla nas. Stella nie jest produktem, to przedmiot wizualizujący proces tworzenia naszego miejsca na ziemi.

  Można w niej wygodnie usiąść, ponieważ jej wyprofilowanie uwzględnia nasza budowę ciała. Ze względu na jej kształt, znakomicie nas „usadza” wyprostowując kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni nóg i ramion, wypycha klatkę piersiową do przodu, odciąża kolana.W Stelli wygodnie siedzimy tak jak podczas medytacji, mając skrzyżowane nogi, opierając stopy na podłodze. Stella podnosi nasze ciało delikatnie do góry, otula naszą miednicę dając poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Można w niej siedzieć i medytować,ćwiczyć jogę, wykonywać ćwiczenia mięśni dna miednicy, dotykać jej powierzchni, położyć …jabłka 🙂
  Idea Stelli to przeniesienie doświadczeń wynikających z praktyki medytacyjnej połączonych z pracą nad osobistym rozwojem, praca z drewnem.Tworząc z surowego drewna miejsce do siedzenia, wykonujemy fizyczną pracę ale również pozwalamy sobie na głęboki kontakt z ciałem, duchem, świadomością. Robimy coś dla siebie tworząc prawdziwe miejsce na ziemi, które daje nam oparcie, wygodę, przestrzeń do poznania się w spokoju, medytacji, ruchu.

  Misy są wykonane ręcznie z masywnych kręgów drewnianych. Każdy z gatunków drewna ma inne właściwości a przede wszystkim zgodnie z tradycją kojarzony jest z konkretną energią.
  ……………
  Możesz w trakcie warsztatu wykonać własną Stellę. Zachęcamy Cię do tego, bo będzie to symbol Przemiany, który pozostanie z Tobą na zawsze. Twój umysł potrzebuje takiego unaocznienia zmian.
  Stella, nie jest zwyczajnym produktem. To spersonalizowane siedzisko, które jest wygodne tylko dla Ciebie.
  ……………
  Warsztat i to co się na nim zadzieje jest dla Ciebie przygotowaniem do stworzenia Nowego Ja, na 2020 rok.
  Jest połączeniem pracy z zakresu rozwoju osobistego, duchowego, pracy z ciałem oraz umysłem. Pozwala to na całkowite zintegrowanie ZMIANY w człowieku.
  Walorem warsztatów jest również pozwolenie sobie na wykonanie w stanie relaksu pracy, której efekty będą widoczne także fizyczne.
  ……………
  PROWADZĄCY:

  Anna Marta Stelmasiak- były dyrektor zarządzający i marketingowiec. Opuściła szeregi świata korpo w poszukiwaniu Samej Siebie. Facylitatorka zmiany, Master NLP, motywatorka, joginka śmiechu, Reconnective Healer.Twórca Nauczania Intuicyjnego, od prawie 20 lat zgłębia tajniki rozwoju osobistego i duchowego, wszystko co wykorzystuje podczas pracy sprawdziła najpierw na Sobie. Brała udział w licznych warsztatach między innymi ustawieniach z Bertem Hellingerem, ‚Shaman’s Door’ z Yaccov’em Darling Khan, Caroline Carrey, Sage Emery, mary i Alan Earle. Wieloletnie doświadczenie życiowe i wiedzę wykorzystuje skutecznie od lat by wspierać ludzi w pozytywnej zmianie. Kocha podróże.. jest mamą. Prowadzi warsztaty i wykonuje Sesje Przełomowe, transformujące prace, które w ciągu kilku godzin potrafią całkowicie odmienić życie. Jest pomostem łączącym pędzący świat Umysłu ze Światem Serca.

  Dariusz Zboina- jest artystą, który jak mówi lubi swoje życie. Wykonywał kilka różnych zawodów, zawsze pracując z ludźmi. Z wykształcenia i serca jest pedagogiem. Chętnie pracuje z ludźmi prowadząc warsztaty stolarstwa artystycznego. Od czasu gdy w jego życie wkroczyły magiczne stelle, których jest twórcą, przy ich pomocy wspiera ludzi w transformującej pracy własnej.
  Kroczy Ścieżką Serca. Otwiera ludzi na zmiany na dobre.

  ……………..
  INWESTYCJA W WARSZTAT:

  Early Bird: 690 zł do 17 grudnia 2019
  Po 17 grudnia: 750 zł
  Stella-na własność, cena preferencyjna dla uczestników warsztatu: 350 zł.
  Uczestnicy otrzymują przygotowaną pod względem obróbki drewna misę, którą modelują i wykańczają ‚pod okiem’ prowadzących zgodnie z własnymi potrzebami przygotowując nie tylko specjalne siedzisko dla Siebie, lecz przede wszystkim symbol własnej, transformacji.

  REJESTRACJA NA WARSZTAT: info@akademiacudow.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Szczegóły administracyjne:
  Hotel: Pałac Nieznanice.
  Nocleg, w pokoju 2 osobowym z pełnym wyżywieniem- 190 zł/dzień.
  W przypadku dostępności możliwy pokój 1-osobowy za dopłatą.
  W przypadku przyjazdu w sobotę do ceny za 2 dniowy nocleg obowiązuje dopłata za wyżywienie.

  Można przyjechać 3go lub 4go RANO ( 3 lub 2 noclegi).
  ZACHĘCAMY JEDNAK DO PRZYJAZDU 3GO WIECZOREM. MAGIA PAŁACU BĘDZIE DZIAŁAĆ NA KORZYŚĆ WARSZTATU, POZWOLI CI WYPOCZĄĆ 🙂

  ZE WZGLĘDU NA SPECYFIKĘ WARSZTATU NIEZBĘDNY JEST UDZIAŁ W CAŁYM, 3 DNIOWYM PROCESIE.

  ……………..

 2. Tai Chi

  Możliwość komentowania Tai Chi została wyłączona

  SONY DSCTAI CHI to system opracowanych w XI wieku w Chinach harmonijnych, powolnych ruchów pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Regularna praktyka uczyni Cię pogodniejszym, spokojniejszym, silniejszym i młodszym. Tai Chi uczymy się przez praktykę. Regularne ćwiczenie może przynieść szeroki zakres korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Płynne ruchy Tai Chi służą także jako medytacja w ruchu, co redukuje stres i daje podstawy do doskonalenia ciała i umysłu. Regularne ćwiczenie Tai Chi utrzymuje w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Styl ten jest łatwy i dostępny dla osób o różnej sprawności i wieku. Na zajęciach poznamy i nauczymy się w skróconej formie podstawowych ruchów.

  WARSZTAT ZAINAUGURUJE SPOTKANIA CYKLICZNE TAI CHI W AKADEMII CUDÓW.

  Warsztat Tai chi odbędzie się 12 grudnia w godzinach: 16.30-19.30
  Inwestycja: 135 zł.
  W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłacenie zaliczki 50 zł w Akademii Cudów lub przelewem na konto.

 3. Sage Emery

  Możliwość komentowania Sage Emery została wyłączona

  Sage Emery jest uzdrowicielką i licencjonowaną terapeutką par i rodzin. Od trzydziestu lat jest na duchowej ścieżce, a od piętnastu podróżuje po świecie, prowadząc warsztaty i szkolenia, między innymi z terapii rodzinnej oraz pracy z procesem. Uczy głębokich i skutecznych metod pracy energetycznej, oczyszczania dziedzicznych wzorców, pracy z polem rodzinnym, z relacjami, z obciążeniami z przeszłych wcieleń, udziela inicjacji i prowadzi ceremonie boginiczne dla kobiet. W swojej pracy łączy szamanizm, duchowość i tantrę z teorią systemową. Jej pasją jest praca z energią Boskiej Matki i Wniebowstąpionymi Mistrzami. Jest zaangażowana w transformację świadomości na naszej planecie.

  Wywiad

 4. Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

  Możliwość komentowania Narodziny do Życia w Rozkwicie – warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin została wyłączona

  Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

  (więcej…)

 5. Dzień masażu w akademii cudów!

  Możliwość komentowania Dzień masażu w akademii cudów! została wyłączona

  Już 23 maja ( najbliższa sobota) zapraszamy na dzień masażu podczas którego będzie można skorzystać z -50% upustu na zabiegi.

  PODCZAS WYKŁADU, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O 15 BĘDZIE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPECYFICE I DZIAŁANIU KAŻDEGO Z MASAŻY.

  (więcej…)

 6. Rozmowy z Drzewami – powrót do Przestrzeni Miłości i Mocy

  Możliwość komentowania Rozmowy z Drzewami – powrót do Przestrzeni Miłości i Mocy została wyłączona

  OSTATNI TERMIN WARSZTATU W TYM ROKU, ZANIM DRZEWA USNĄ …

  Czy znasz to uczucie, że przechodzisz obok drzewa i masz ochotę się do niego przytulić?
  A może pojawiały się u Ciebie myśli, że drzewa do Ciebie mówią? Albo masz zupełnie inne doświadczenia z drzewami i są Ci bliskie w inny sposób?

  (więcej…)

 7. Alchemia Dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongów

  Możliwość komentowania Alchemia Dźwięku – kąpiel w dźwiękach gongów została wyłączona

  Zapraszamy na alchemiczną podróż przy dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych oraz śpiewu intuicyjnego. Niech fala dźwięku obmyje Cię , oczyści z tego, co stare i poniesie Cię w nieznane wymiary Twojego bytu…

  (więcej…)

 8. Narodziny do Życia w Rozkwicie- warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

  Możliwość komentowania Narodziny do Życia w Rozkwicie- warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin została wyłączona

  Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń, zarówno dla kobiety jak i dziecka, jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym,dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.

  (więcej…)

 9. Choroba: wróg czy przyjaciel? Warsztat i medytacja dla zdrowia

  Możliwość komentowania Choroba: wróg czy przyjaciel? Warsztat i medytacja dla zdrowia została wyłączona

  Choroba: wróg czy przyjaciel? –mini warsztat zakończony medytacją dla zdrowia

  Kiedy dowiadujesz się, że jesteś chora/y nagle świat zatrzymuje się i wszystko co było ważne nagle przestaje mieć znaczenie, tak jakby przestało istnieć.Czy to początek końca? Czy NOWY POCZĄTEK? Czy choroba to nasz wróg czy przyjaciel, który stara się nam coś powiedzieć?Jak zmienić chorobę w coś co pozwowli nam żyć długo i szczęśliwie? Jak żyć by zapobiec chorobie? Dowiesz się na miniwarsztacie w sobotę,12 marca 2016, w godz. 10.00-12.00

  (więcej…)

 10. Cykl spotkań z coachem

  Możliwość komentowania Cykl spotkań z coachem została wyłączona

  CHCESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI JAKĄ DAJE CI AKADEMIA CUDÓW!

  Już w dniach 27-29 marca 2015 r. będziecie mogli Państwo spotkać się z coachem Jarosławem Bondza, który posiada certyfikat organizacji ICF (International Coach Federation), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 25 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach.

  (więcej…)